מדיניות החזרת מוצרים


לקוח רשאי לבטל עסקה ולהחזיר מוצרים שנרכשו באמצעות אתר fixcell.co.il בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 והתקנות מכוחו. (להלן "החוק")

המוצר יוחזר חדש, ועד 14 יום מתאריך הקניה ובאריזתו המקורית וזאת בצירוף חשבונית הקנייה.

החזר כספי יינתן רק באם עלה מחיר המוצר מעל 50 ₪.

ההחזר לא יהיה מלא והלקוח יישא בדמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ (הנמוך מביניהם).
באם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום החזר כספי –לא יחויב בדמיי ביטול.
כנגד החזרת מוצר שעלותו פחות מ50 ₪ -יינתן שובר זיכויי בלבד.

בהחזרת מוצר אלקטרוניקה, מכל סיבה שהיא, שאריזתו נפתחה –ייגבו 10% דמיי ביטול וזאת עד לסכום של 100 ₪.
בהחזרת מוצר שנרכש באמצעות כרטיס אשראי- תגבה עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה וזאת עד לגובה 2.5% מסכום המוצר בזמן הרכישה. 

לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים המוגנים בזכויות יוצרים אשר נפתחו, מוצרים שהוכנו/הותאמו במיוחד לרוכש בעקבות העסקה או מוצרים שהאתר נתבקש על ידי הרוכש להכינם מראש (דבר שגרם לאתר לפתוח את המוצר ואו טיפול ושינוי במוצר לבקשת הלקוח וכדומה)

בהתאם להוראות החוק הודעת הביטול יכולה להישלח מיום עשיית העסקה ועד לתום 14 יום מיום מסירת המוצר או מיום קבלת טופס הגילוי, לפי המאוחר מבניהם. הודעת הביטול צריכה לכלול את שמו המלא של הלקוח ומספר טלפון ולהימסר בכתב לפיקסל שירותי סלולר (לרבות שליחה במייל ו/או בפקס).

אופן החזרת התמורה ללקוח יבוצע בהתאם לאמצעי התשלום שבו הלקוח שילם ובניקוי דמי ביטול.

ללקוח לא תהא תביעה מכל סוג שהוא כלפי האתר שתהא מעבר לסכום רכישת המוצר או מוצרים באתר בפועל . הצדדים מסכימים כי סכום הרכישה יהווה את הסכום המרבי עליו יידונו הצדדים אם בהסכמה ואו במידה ויהא וויכוח או תביעה בין הצדדים .

ניתן להחזיר מוצרים  ע"פ הוראת החוק באופן פיזי לפיקסל שירותי סלולר, או באמצעי אחר לבחירת הלקוח ובלבד שיוחזר עד 7 ימי עסקים מיום בקשת ביטול העסקה.  באחריותו הבלעדית של הלקוח לוודא הגעת המוצר חזרה בשלמותו אל פיקסל שירותי סלולר לצורך זיכוי הלקוח.
מדיניות החלפת מוצרים

מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה וזאת רק כאשר המוצר יוחזר כחדש ובאריזתו המקורית ובתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש ובצירוף אישור החלפה ו/או חשבונית הקנייה.
 
.
FIXCELL שירותי סלולר
• טלפון: 050-3200006
שלחו לנו מייל ערוץ האינסטגרם שלנו עקבו אחרינו בפייסבוק שלחו לנו סמס חייגו אלינו